Niedziela, 05 lipca 202005/07/2020

Pirat drogowy w BMW o mały włos nie doprowadził do tragedii [ZOBACZ WIDEO]

20-letni kierujący BMW, przy jednej ze szkół w Środzie Wielkopolskiej stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Cudem, nie doszło do tragedii. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Grozi mu utrata prawa jazdy do 3 lat i do 5 tysięcy grzywny. Monet zdarzenia zarejestrował monitoring.

Chwile grozy przeżyła kobieta przechodząca przez jednię na ulicy Paderewskiego w Środzie Wlkp. Przyczynił się do tego 20-letni kierowca, który próbował w tej okolicy driftować. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zaczęło się obracać po całej jezdni i kierować w stronę chodnika.

Przechodząca tamtędy kobieta cudem uniknęła uderzenia rozpędzonego BMW. W ostatniej sekundzie zaczęła biec i to ją uratowało. O całym zdarzeniu stróżów prawa zawiadomił przechodzień. Policjanci szybko ustalili pojazd i osobę, która nim kierowała.

Mundurowi zatrzymali 20-latkowi prawo jazdy. Postawili mu również zarzut spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym. Funkcjonariusze zebrali cały materiał dowodowy, który przedstawią w sądzie. Grozi mu utrata prawa jazdy na 3 lata i do 5 tysięcy złotych grzywny.

(fot. wideo Policja Środa Wlkp., źródło Policja Środa Wlkp.)

1 komentarz

  1. Następny władca dróg w bawarskim szrotowozie.
    Oprócz tego co mu grozi,dodatkowo badania i obserwacja psychiatryczna.