Środa, 17 lipca 202417/07/2024

Moment śmiertelnego wypadku na S5 zarejestrowała kamera jednego z kierowców [wideo]

We wtorek 17 grudnia, przed godz. 16 doszło do tragicznego wypadku na drodze ekspresowej S5, na wysokości węzła Kleszczewo w kierunku Poznania w woj. wielkopolskim. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Kamera jednego z kierowców zarejestrowała moment koszmarnego wypadku.

Ok. godz. 15:50 służby otrzymały informację o wypadku na 32 km drogi ekspresowej S5. Po dotarciu na miejsce okazało się, że pojazd ciężarowy po zderzeniu przewrócił się na auto osobowe.

Trzy osoby zostały zakleszczone w zmiażdżonym pojeździe. Strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi hydraulicznych, aby ewakuować rannych. Niestety, śmierć na miejscu poniosła jedna osoba, a dwie z ciężkimi obrażeniami zostały przetransportowane do szpitala.

(fot. OSP Kleszczewo, screen YT STOP CHAM, wideo YT STOP CHAM)

2 komentarze

  1. Wiadomo..wina osobówki a kierowcy dużego tylko szkoda. Ale zwróćcie uwagę na jedną rzecz, którą obserwuje się bardzo często..jak kierowcy ciężarówek jeżdżą blisko siebie. Często jest to odległość od kilku do 10 metrów. Jaki czas na reakcję ma kierowca takiej ciężarówki? Trzeba być niespełna rozumu, żeby tak jeździć.

  2. Kolego jeżeli widzisz że ciężarówka jedzie blisko drugiej to zazwyczaj przymierza się do wyprzedzania.a co do zajeżdżania ciezarowce drogi przez osobówki to jest nagminne,przed zjazdem przed parkingiem itp.a potem dzięki że ciazarowka nie wychamowala.