Piątek, 27 maja 202227/05/2022

Zwłoki kobiety w kompleksie leśnym na Podlasiu. Trwa ustalanie tożsamości ofiary

Ciało kobiety zostało znaleziono w piątek, 27 grudnia w kompleksie leśnym w gminie Sabnie na Podlasiu. Zwłoki znajdowały się w stanie znacznego rozkładu, zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji.

Ciało zostało zauważone przez przypadkową osobę w lesie w okolicach zalewu Niewiadoma. Zwłoki znajdowały się już w stanie daleko posuniętego rozkładu, decyzją prokuratora zabezpieczono je do sekcji. Aby ustalić tożsamość zmarłej będą potrzebne także badania DNA.

Nieoficjalnie, lokalne media informują, że odnaleziona kobieta to 39-letnia mieszkanka gminy Sokołów Podlaski, która 22 listopada wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Leszek Soczewka z Prokuratury Rejonowej w Sokołowie Podlaskim poinformował, że przy zwłokach znaleziono dokumenty, które mogą świadczyć o tym, że zmarła to zaginiona 39-latka. Przy kobiecie znajdował się również telefon komórkowy.

Sprawą zajmuje się policja pod nadzorem prokuratury. Śledczy zbadają czy do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie.

(fot. info112.pl)

Komentarze wyłączone