Piątek, 07 sierpnia 202007/08/2020

Zwłoki mężczyzny w Bytomiu. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości ofiary [foto]

Policjanci proszę o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zwłoki w posuniętym rozkładzie zostały ujawnione 1 grudnia przy ul. Celnej w Bytomiu. Wszyscy, którzy rozpoznają na zdjęciach kurtkę mężczyzny lub mają informację, które pozwolą ustalić jego tożsamość, proszone są o kontakt z policją pod numerem 323888200 lub pod nr 997, 112.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, znaleziony mężczyzna był w wieku około 60 lat. Miał na sobie kurtkę z kapturem, dwustronną. Całość koloru czarnego w małe białe kwadraty. Na plecach napis „HULIGANS”. Bluza polarowa granatowa zapinana na plastikowy zamek błyskawiczny. Denat widywany był w okolicach pustostanów przy ul. Celnej, dworcu kolejowym oraz przystanku tramwajowym przy ul. Strzelców Bytomskich w okolicy CH M1. Często siedział na ławkach i czytał książki lub czasopisma.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny należy kierować osobiście, listownie lub telefonicznie do Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu ulica Powstańców Warszawskich 74, telefon 32 388 82 00 lub do najbliższej jednostki policji pod numerem tel. 997, 112.

(fot. KMP w Bytomiu, źródło KMP w Bytomiu)

Komentarze wyłączone