Niedziela, 16 maja 202116/05/2021

Zadźgał kolegę nożem, bo ten za głośno chrapał [foto, wideo]

Policjanci zatrzymali 37-latka, który jest podejrzany o to, że śmiertelnie ranił nożem 40-letniego mężczyznę. Motywem zbrodni miało być zbyt głośne chrapanie kolegi. 37-latek przyznał się do winy. Grozi mu dożywocie.

Do tragicznego zdarzenia doszło 4 stycznia na terenie ogródków działkowych w Olsztynie. Jak ustalili śledczy, obaj mężczyźni wspólnie pili alkohol, a potem położyli się spać. 40-latek podczas snu zaczął chrapać, czym miał zdenerwować swojego młodszego kolegę. Między mężczyznami doszło do kłótni, w trakcie której 37-latek ugodził nożem 40-latka, a następnie wyszedł z pomieszczenia pozostawiając rannego znajomego.

Poszkodowany mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli narzędzie zbrodni, które zostało schowane przez sprawcę w okolicznej szklarni. 37-latek został zatrzymany na terenie powiatu olsztyńskiego.

Sąd wobec podejrzanego podejrzanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 37-latkowi grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot, wideo Policja Warmińsko-Mazurska, źródło Policja Warmińsko-Mazurska)

Komentarze wyłączone