Środa, 17 lipca 202417/07/2024

Potrącony na przejściu dla pieszych chłopiec uciekł, szuka go policja [wideo]

Do groźnego zdarzenia doszło w poniedziałek na jednej z ulic Ostrowca Świętokrzyskiego. Kierujący peugeotem potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych chłopca. Dziecko bezpośrednio po zdarzeniu pobiegł w kierunku osiedla. Policjanci szukają pokrzywdzonego.

Zdarzenie miało miejsce w miniony poniedziałek przed godziną 14.00 na ulicy Waryńskiego. Policjanci ustalili, że 28-latek kierujący peugeotem, jadąc w kierunku ulicy Sienkiewicza, potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych chłopca. Całe zajście zarejestrowała kamera samochodowa umieszczona w pojeździe.

Dziecko bezpośrednio po zdarzeniu podniosło się z jezdni i pobiegło w kierunku osiedla. Chłopiec ubrany był w czerwoną kurtkę z białym pasem, czapkę koloru szarego i spodnie jeansowe z przetarciami.

Policja apeluje do osób, które były świadkami zdarzenia, bądź rozpoznają po ubiorze chłopca z nagrania, o to by zgłosiły się do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

(fot. Policja Świętokrzyska, źródło Policja Świętokrzyska)

Jeden komentarz

  1. Fajnie jakby dzieciak spojrzał czy coś jedzie. Kierowca szybko nie jechał trzeba przyznać ale niestety wdl przepisow wina kierowcy. Sama miałam przypadek takiego wejścia na ulicę przez dzieciaka ale nie na przejściu, na szczęście wychamowalam. W szkole przydały by się lekcje jak przechodzić prze ulice zachowojac ostrożność.