Był tak pijany, że na alkomacie zabrakło skali [foto]

Kompletnie pijany kierowca forda najpierw doprowadził do kolizji z audi i uciekł z miejsca zdarzenia, a po chwili czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym peugeotem. Podczas badania alkomatem młodego kierowcy forda, na urządzeniu zabrakło skali.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 18 w Wólce Niedźwiedzkiej na Podkarpaciu. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący fordem, 25-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwny pas ruchu, zmuszając jadącego z naprzeciwka kierowcę audi do skrętu w lewo celem uniknięcia zderzenia. Mimo gwałtownego manewru, podczas wymijania samochody otarły się. 25-latek nie zatrzymał się i jadąc nadal lewym pasem, zderzył się czołowo z peugeotem.

Jak się okazało, kierowca forda był kompletnie pijany. Na alkomacie, którym zbadali go policjanci zabrakło skali. Badanie powtórzone na urządzeniu stacjonarnym pokazało w organizmie mężczyzny ponad 4,5 promila. W związku z tym policjanci zatrzymali 25-latkowi prawo jazdy. Teraz odpowie za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowane kolizje. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

(fot. Policja Podkarpacka)

1 myśl na temat “Był tak pijany, że na alkomacie zabrakło skali [foto]

  1. Marcie

    przyznajcie sie ze mieliscie popsuty alkomat a nie zabraklo skali. Wogole co wy macie sprawne oprocZ rak do wypisywania mandatow

Możliwość komentowania jest wyłączona.