Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024

Obywatel Słowacji przewoził w bagażniku 18 kilogramów narkotyków [zdjęcia]

Policjanci podczas rutynowej kontroli, ujawnili w bagażniku audi dwie podróżne torby, w których znajdowały się narkotyki o wadze 18 kg. 32-letni obywatel Słowacji usłyszał zarzuty posiadania i przewozu wewnątrzwspólnotowego znacznej ilości środków odurzających i został aresztowany przez sąd na trzy miesiące.

Funkcjonariusze podczas patrolu drogi S3 między Nową Solą, a Zieloną Górą policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wytypowali do kontroli osobowe Audi. Policjanci podczas dokonywania kontroli drogowej poprosili o otwarcie bagażnika samochodu. Tam zauważyli dwie duże podróżne torby. Znajdowały się w nich worki foliowe z zawartością suszu roślinnego – marihuany. Podczas czynności procesowych okazało się, że ujawnionych środków odurzających jest aż 18 kg – zostały one zabezpieczone procesowo.

Kierowcą audi okazał się 32-letni obywatel Słowacji. Mężczyznę zatrzymano i przewieziono do komendy Policji w Nowej Soli. Słowak usłyszał zarzuty posiadania i przewozu wewnątrzwspólnotowego znacznej ilości środków odurzających i został aresztowany na okres 3 miesięcy.

(fot. Lubuska Policja, źródło Policja Lubuska)

Komentarze wyłączone