Środa, 17 lipca 202417/07/2024

Honda wypadła z drogi i zawisła na ogrodzeniu. Nie żyje 23-letni kierowca [zdjęcia]

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 22 na drodze gminnej łączącej Ładną z Wolą Rzędzińską niedaleko Tranowa. Samochód osobowy wypadł z drogi i zawisł na ogrodzeniu. 23-letni kierowca pojazdu poniósł śmierć na miejscu.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 23-letni kierujący samochodem marki Honda Civic jadąc drogą gminną od miejscowości Ładna w kierunku Woli Rzędzińskiej, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i z dużą siłą uderzył w krawężnik. Następnie pojazd został wyrzucony na ogrodzenie. Podczas dachowania dwóch pasażerów wypadło z samochodu.

Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Strażacy ewakuowali kierowcę, a ratownicy medyczni udzielili pomocy pozostałym poszkodowanym w wypadku.

Niestety, życia młodego kierowcy nie udało się uratować. 23-latek zmarł na miejscu, w wyniku poniesionych obrażeń. Dwóch pasażerów, 23 i 25-latek z niegroźnymi obrażeniami trafili do tarnowskiego szpitala.

Okoliczności oraz przebieg wypadku określą biegli z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych, policjanci oraz tarnowska prokuratura.

(fot. Policja Tarnowska, źródło Policja Tarnowska)

Komentarze wyłączone