Sobota, 21 maja 202221/05/2022

Ważny komunikat dla pasażerów autobusu FLIXBUS relacji Warszawa – Zakopane

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie prosi pasażerów, którzy 19 marca podróżowali autobusem FLIXBUS relacji Warszawa-Zakopane o niezwłoczny kontakt. U jednego z pasażerów stwierdzono Covid-19. Wszyscy pasażerowie autobusu powinni poddać się kwarantannie.

Jak poinformował Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie, chodzi o autobus FLIXBUS relacji Warszawa – Zakopane (przez Radom, Kielce, Kraków), nr kursu P6, który wyjechał z Warszawy 19 marca o godz. 23:45.

Wszyscy pasażerowie tego kursu proszeni są o niezwłoczny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną zgodnie z właściwością regionu zamieszkania.

FlixBus na bieżąco współpracuje z odpowiednimi służbami i stosuje się do ich wytycznych. Na prośbę Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie, w dniu 23 marca 2020 przekazaliśmy listę pasażerów naszego kursu z 19 marca 2020 roku, relacji Warszawa-Zakopane i obecnie współdziałamy w kierunku namierzenia pasażerów kursu, z którymi nie udało się nawiązać kontaktu – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.

(fot. Państwowa Inspekcja Sanitarna)

Komentarze wyłączone