Sobota, 04 grudnia 202104/12/2021

Zorganizował huczną imprezę. 7 osób trafiło na kwarantannę

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 32-letni mieszkaniec powiatu monieckiego w woj. podlaskim. W czasie obowiązującej kwarantanny zorganizował imprezę w swoim domu. Decyzją sanepidu, 7 kolejnych osób zostało objętych kwarantanną.

We wtorek wieczorem, dyżurny monieckiej jednostki Policji otrzymał informację, że w domu mężczyzny objętego kwarantanną odbywa się huczna impreza.

Zgłaszający dodał, że bawi się na niej kilka osób. Dosłownie chwilę później, do jednostki policji zadzwoniła również zdenerwowana kobieta. Zgłaszająca  powiedziała, że jej mąż wrócił z imprezy, którą zorganizował mężczyzna objęty kwarantanną. Dodała, że boi się o zdrowie swoje i dziecka.

Funkcjonariusze, wyposażeni w specjalne kombinezony ochronne, błyskawicznie pojechali na miejsce zdarzenia. Jak się okazało, w jednym z domów na terenie powiatu monieckiego mężczyzna objęty kwarantanną, zorganizował imprezę dla kilku osób. O zaistniałej sytuacji policjanci natychmiast powiadomili służby sanitarne.

Decyzją Sanepidu, 7 osób zostało objętych kwarantanną, w tym dziecko. Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności wyjaśniające. Jednocześnie apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń.

(fot. Policja Podlaska, źródło Policja Podlaska)

Komentarze wyłączone