Niedziela, 28 maja 202328/05/2023

Zwłoki mężczyzny w kamienicy w Bydgoszczy. 40-latek z zarzutem zabójstwa [zdjęcia, wideo]

Policjanci z Bydgoszczy namierzyli i zatrzymali 40-latka do sprawy śmierci 71-letniego mężczyzny, którego zwłoki zostało znalezione w jednej z bydgoskich kamienic. Prokurator przedstawił już zatrzymanemu zarzut zabójstwa. Grozi mu kara dożywocia.

W środę 1 kwietnia w godzinach wieczornych policjanci z bydgoskiego Śródmieścia ujawnili w jednej z kamienic przy ulicy Mickiewicza ciało 71-letniego mężczyzny. Ofiara miała obrażenia głowy. Na miejsce została skierowana ekipa dochodzeniowo-śledcza. Pod nadzorem prokuratora funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. W sprawę zaangażowali się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Kryminalni wytypowali podejrzewanego.

Wczoraj policjanci namierzyli i zatrzymali do sprawy 40-latka. Mężczyzna ukrywał się w jednym z opuszczonych budynków w centrum miasta. Zatrzymany został dowieziony do bydgoskiej komendy. Zgromadzony materiał dowodowy został przekazany do prokuratury. Jeszcze dzisiaj 40-latek stanął przed obliczem prokuratora. Oskarżyciel przedstawił mu zarzut zabójstwa. Będzie też skierowany wniosek do sądu o tymczasowy areszt podejrzanego.

(fot. wideo KWP Bydgoszcz, źródło KWP Bydgoszcz)

Komentarze wyłączone