Czwartek, 01 czerwca 202301/06/2023

34-latek na kwarantannie postanowił nie obierać telefonów od kontrolujących go policjantów. Otrzymał karę 5 tys. złotych

34-letni mieszkaniec Konina podczas odbywania kwarantanny, postanowił nie odbierać od mundurowych telefonu oraz nie otwierać im drzwi. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Koninie nałożył na mężczyznę karę w wysokości 5000 złotych, od której nie można się odwołać.

34-letni mieszkaniec Konina będący na kwarantannie mimo wielu kontroli dokonywanych przez umundurowanych funkcjonariuszy, postanowił nie odbierać od nich telefonu. Każda następna próba nawiązania z nim kontaktu kończyła się przerwaniem przez niego połączenia, a ostatecznie wyłączeniem telefonu. Nie otwierał również drzwi.

W związku z tym Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Koninie nałożył na mężczyznę karę w wysokości 5000 złotych. Za niestosowanie się do obowiązku odbycia kwarantanny, służby sanitarne mogą nałożyć karę administracyjną w kwocie od 5000 do 30000 złotych.

(fot. Policja, źródło Policja Wielkopolska)

7 komentarzy

  1. Pierwsze zatajone przypadki zakażenia koronawirusem w Chinach, były już w połowie listopada. W grudniu informowali o tym lekarze, a także niezależni blogerzy w internecie. Jednym z lekarzy, który pierwszy poinforował o koronawirusie był lekarz Li Wenliang. Za to partia komunistyczna, aresztowała lekarza i poddała go torturom – aby zaprzeczył istnieniu koronawirusa. 30 Stycznia bohaterski lekarz Li Wenliang umiera, właśnie na koronawirusa. W swoim testamecie przytacza słowa św. Pawła, „W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem.” 2 List do Tymoteusza 4, 7-8
    Petycja o ukaranie komunistycznych Chin, za ukrywanie prawdy o koronawirusie. https://tiny.pl/tbb4g

  2. chyba lepiej nie otwierać niż dać się zamknąć w szpitalu i być jakimś gównem przymusowo szprycowanym

  3. Prawdlowo. Pisac mandaty ile wlezie

  4. a moze kupe robił….albo spał z wyciszonym telefonem…..no chore to zaczyna być

  5. Prawdlowo. Pisac mandaty ile wlezie

  6. Przecież był na kwarantannie, to dlaczego ukarano go za jej złamanie?