Poniedziałek, 27 czerwca 202227/06/2022

Zwłoki psa owinięte w dywan wyłowiono ze stawu. Policja szuka sprawcy [zdjęcia]

Makabrycznego odkrycia dokonano w minioną sobotę w jednym ze stawów na terenie Wrocławia. Z wody wyłowiono zwłoki średniej wielkości białego psa, które były owinięte w dywan, do którego ktoś przybił deski. Okoliczności śmierci zwierzęcia wyjaśniają policjanci.

W sobotę, 9 maja wolontariusze Ekostraży zostali poinformowani o znalezieniu zwłok psa w jednym ze stawów na terenie wrocławskiej Leśnicy. Po przybyciu na miejscu zastano martwe zwierzę owinięte szczelnie w dywan, do którego ktoś przybił deski. Jak mówią przedstawiciele Ekostraży czegoś takiego jeszcze nigdy w życiu nie widzieli. Funkcjonariusze policji, którzy przybyli na miejsce także byli wstrząśnięci tym widokiem.

Nie wiadomo jak pies zginął, wiadomo tylko że wygląda to makabrycznie i ktoś się bardzo postarał i misternie zabezpieczył psa przed wydostaniem z pakunku – przekazali przedstawiciele Ekostraży.

Zwłoki psa zostały zabezpieczone celem wykonania sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę śmierci zwierzęcia. Policjanci poszukują właściciela. Na razie wiadomo tyle, że pies był białym mieszkańcem średniej wielkości.

(fot. Ekostraż)

Komentarze wyłączone