Niedziela, 25 lipca 202125/07/2021

Uwiódł 13-latkę i wykorzystał seksualnie. 39-latek usłyszał zarzuty [zdjęcia, wideo]

Policjanci z wydziału do walki z cyberprzestępczością zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzewanego o wykorzystywanie seksualne 13-letniej dziewczynki. Mężczyzna zwabił dziecko poprzez internet, a następnie uwiódł i wykorzystywał seksualnie. Grozi mu 12 lat pozbawienia wolności.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń mundurowych, 39-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego w połowie ubiegłego roku nawiązał kontakt z 13-latką. Poprzez komunikatory internetowe przesyłał jej między innymi swoje nagie zdjęcia, a także uwiódł dziewczynkę i doprowadził do bezpośrednich spotkań z nią. W trakcie tych spotkań dochodziło do molestowania seksualnego dziecka, a także do stosunków płciowych.

Na początku tego tygodnia funkcjonariusze zatrzymali 39-latka. Był całkowicie zaskoczony widokiem policjantów i nie stawiał oporu. Mężczyzna usłyszał zarzuty związane z przestępstwami pedofilskimi. Wczoraj decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Sprawa jest rozwojowa, policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. wideo Policja Pomorska, źródło Policja Pomorska)

Komentarze wyłączone