Poniedziałek, 27 czerwca 202227/06/2022

Zwłoki noworodka przy torach. Trwają poszukiwania matki dziecka

Zwłoki noworodka płci męskiej znaleziono w niedzielę, 24 maja przy torach kolejowych w Starogardzie Gdańskim. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustają okoliczności śmierci dziecka. Trwają też poszukiwania jego matki.

Do makabrycznego odkrycia doszło w niedzielę 24 maja po południu. Policjanci ze starogardzkiej komendy otrzymali zgłoszenie o odnalezieniu zwłok noworodka. Ciało zostało ujawnione w pobliżu torowiska kolejowego nieopodal ulicy Iwaszkiewicza.

Śledczy przeprowadzili na miejscu czynności procesowe, które wstępnie wykazały, że są to zwłoki noworodka płci męskiej, a jego zgon mógł nastąpić do dwóch tygodni wcześniej. Funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają bliższe okoliczności dotyczące tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci zwracają się z prośbą o przekazywanie wszelkich informacji mogących mieć związek z tą sprawą pod nr alarmowy 112 lub do dyżurnego KPP w Starogardzie Gdańskim tel. 4774 27 222 lub bezpośrednio do sekretariatu wydziału dochodzeniowo-śledczego starogardzkiej komendy tel. nr 4774 27240. Możliwy jest również kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej

(fot. info112.pl, źródło Policja Pomorska)

Jeden komentarz

  1. Ja znajdą matke to pierwsze co bedzie w artykule to: „rodzina nic nie zauważyła”. Jak brzucha ciazowego niezauwazyc? Jak?! Jestem położna tysiace brzuchow widziałam nie da sie nie zauwazyc….
    Aby szybko udalo sie ja znaleźć, aby więcej dzieci taka sz..ta nie miała.