Czwartek, 08 grudnia 202208/12/2022

24-letni motocyklista zginął po uderzeniu w drzewo FOTO

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w rejonie Janowca Wielkopolskiego. Motocyklista wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Życia 24-latka nie udało się uratować.

W piątek przed południem policjanci z Gniezna otrzymali zgłoszenie z którego wynikało, że na drodze prowadzącej z Janowca Wielkopolskiego w kierunku Łopienna doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Do zdarzenia doszło na granicy powiatu gnieźnieńskiego i żnińskiego, dlatego na miejsce przybyli policjanci z obu powiatów.

Jak wynika że wstępnych ustaleń policji, kierujący motocyklem marki Kawasaki, 24-letni mieszkaniec gminy Mieleszyn na łuku drogi w prawo, zjechał na przeciwny pas ruchu, do rowu a następnie uderzył w drzewo.

W wyniku doznanych obrażeń motocyklista zmarł na miejscu. Motocykl zakończył jazdę na polu uprawnym. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Do wypadku doszło najprawdopodobniej kilkanaście godzin wcześniej. Rodzina miała ostatni kontakt z 24-latkiem w czwartek około 19-stej. Bliższe okoliczności tego tragicznego wypadku będą wyjaśniali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.

(fot. KPP Gniezno, źródło KPP Gniezno)

3 komentarze

  1. W taki oto niezbyt wyrafinowany sposób, (oczywiście dzięki Bogu), motocyklista powiększył grono aniołków.

  2. Jak to? Drzewo nie patrzyło w lusterka?

  3. No, motory i topielce, kończyć sezon, teraz czas na spalonych i zaczadzonych, ciekawe co pokażą mistrzowie obsługi piecokuchni.