Sobota, 12 czerwca 202112/06/2021

Pobił 17-miesięczne dziecko i partnerkę. 26-latek miał w mieszkaniu narkotyki [foto]

Sosnowieccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który znęcał się nad 17-miesięcznym dzieckiem swojej partnerki. Ślady pobicia u dziecka, funkcjonariusze zauważyli w trakcie interwencji. W mieszkaniu znaleziono narkotyki należące do 26-latka.

Mundurowi zostali wezwani na interwencję do jednego z bloków w dzielnicy Pogoń w Sosnowcu na Śląsku. Po przybyciu pod wskazany adres policjanci zastali nietrzeźwego sprawcę awantury, oraz jego brata ze swoją konkubiną.

Kobieta trzymała na rękach malutkie dziecko, które miało obrażenia na twarzy – widoczne były sińce i zaschnięta krew. Policjanci natychmiast wezwali na miejsce służby medyczne, które otoczyły malca opieką.

Okazało się, że matka dziecka, również pobita przez agresora, uciekła z mieszkania chwilę wcześniej.

26-latek został zatrzymany. W jego organizmie był blisko promil alkoholu. W trakcie dalszych czynności policjanci znaleźli w mieszkaniu również należące do zatrzymanego narkotyki.

Agresor usłyszał zarzut znęcania się, w tym nad osobą nieporadną. Za to przestępstwo może on trafić do więzienia nawet na 8 lat. Podejrzany odpowie również za posiadanie narkotyków. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

(fot. Policja Śląska, źródło Policja Śląska)

Komentarze wyłączone