Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024

Tragedia w Wolsztynie. Znaleziono zwłoki kobiety i 10-letniego dziecka [zdjęcia, wideo]

Makabrycznego odkrycia dokonano w czwartek, 11 czerwca w jednym z mieszkań w Wolsztynie w woj. wielkopolskim. Znaleziono tam zwłoki 44-latki i i jej 10-letniego syna. Okoliczności tragedii ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

W czwartek w południe, mundurowi otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonej osoby, która nie mogła się od kilku dni skontaktować z mieszkanką Wolsztyna. Na miejsce natychmiast udali się policjanci.

Z uwagi na to, że nikt nie otwierał drzwi, funkcjonariusze przy wsparciu strażaków otworzyli drzwi mieszkania siłowo. Po wejściu do środka w jednym z pomieszczeń ujawniono zwłoki 44-letniej kobiety oraz jej 10-letniego syna.

Wstępne oględziny zwłok wskazują, że kobieta targnęła się na swoje życie. Sekcja zwłok ma wskazać przyczynę śmierci dziecka.

– Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez policjantów, przesłuchiwane są osoby, z którymi w ostatnim czasie kobieta miała kontakt. To pozwoli na analizę, czy mamy do czynienia z samobójstwem – poinformował rzecznik prasowy policji w Poznaniu, mł. insp. Andrzej Borowiak

Dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą ustalane w toku prowadzonego śledztwa.

(fot. Policja, Policja Wielkopolska)

Komentarze wyłączone