Zepchnął forda z drogi i odjechał. Policja szuka kierowcy smarta [foto] 17:50 31-07-2020

W piątek 31 lipca około godziny 7.00 na drodze wojewódzkiej 713 doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący fordem focusem 33-letni mężczyzna podczas wykonywania manewru wyprzedzania został zepchnięty z drogi przez kierującego pojazdem smart.
Oba samochody poruszały się w kierunku Tomaszowa Mazowieckiego. Ford wpadł w poślizg, uderzył w samochód ciężarowy, po czym zjechał do rowu, dachował i zaczął się palić.
Kierowca forda wyszedł z pojazdu o własnych siłach. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do opoczyńskiego szpitala. Był trzeźwy. Kierujący smartem oddalił się z miejsca zdarzenia.
JEŚLI KTOŚ MA WIEDZĘ NA TEMAT TEGO WYPADKU PROSZONY JEST O KONTAKT POD NUMER TEL. 47 84632 11 LUB 47 84632 04
(fot. KMP Opoczno, źródło KMP Opoczno)
Komentarze wyłączone