Środa, 23 czerwca 202123/06/2021

Młoda kobieta zginęła po zderzeniu volkswagena i ciężarówki [zdjęcia]

W poniedziałek 3 sierpnia doszło do tragicznego w skutkach wypadku na drodze krajowej nr 27 na wysokości miejscowości Piaski w woj. lubuskim. W wyniku zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki jedna osoba zginęła na miejscu.

Dzisiaj po godzinie 5:30 rano służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na 54. km drogi krajowej nr 27 na odcinku Świdnica – Nowogród Bobrzański.

Jak wynika ze wstępnych informacji 27-letni kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen na łuku drogi najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z ciężarówką marki Daf. Siła zdarzenia była tak duża, że z auta osobowego wypadł silnik, a pojazd wpadł do rowu po przeciwnej stronie drogi.

Na skutek wypadku kierująca volkswagenem została zakleszczona w rozbitym aucie. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych ewakuowali ranną. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń 27-latka poniosła śmierć na miejscu.

Obecnie droga w rejonie wypadku jest całkowicie zablokowana. Okoliczności zdarzenia są ustalane po nadzorem prokuratora.

(fot. info112.pl)

Komentarze wyłączone