Czwartek, 23 września 202123/09/2021

W zderzeniu ciężarówki z osobówką zginęło trzech mężczyzn. Ofiary to ojciec i dwóch synów [zdjęcia]

W nocy z czwartku na piątek w miejscowości Sarnia Góra doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zderzeniu ciężarówki z pojazdem osobowym śmierć poniosło trzech mężczyzn.

Do wypadku doszło w nocy z czwartku na piątek na trasie Brodnica – Lidzbark Warmiński. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu ciężarowego z osobowym fordem w miejscowości Sarnia Góra.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. W zderzeniu śmierć na miejscu ponieśli trzej mężczyźni. Jak informują służby ratunkowe, to ojciec i jego dwaj synowie, w wieku od 25 do 50 lat.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Ford najprawdopodobniej na zakręcie wpadł w poślizg i zderzył się bokiem z jadącą z naprzeciwka ciężarówką. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Droga wojewódzka nr 544 jest nadal zablokowana. Kierujący ciężarówką 27-latek był trzeźwy. On i jego pasażer nie odnieśli obrażeń.

(fot. KWP Olsztyn, PSP Działdowo)

Komentarze wyłączone