Czwartek, 23 września 202123/09/2021

BMW wbiło się pod naczepę ciężarówki. Nie żyje młody mężczyzna (zdjęcia)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek 3 września na drodze krajowej nr 8 na trasie Łagiewniki – Jordanów Śląski w woj. dolnośląskim. Samochód osobowy zderzył się z pojazdem ciężarowym. Śmierć na miejscu poniósł kierowca osobówki.

W czwartek po godzinie 17 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DK8 między miejscowościami Mleczna a Trzebnik.

Ze wstępnych ustaleń policjantów, wynika, że 28-letni kierujący samochodem osobowym marki BMW, jadąc w kierunku Wrocławia z nieznanych przyczyn uderzył w naczepę ciężarówki marki DAF prowadzonej przez 53-latka.

W wyniku zdarzenia kierujący autem osobowym został zakleszczony w rozbitym pojeździe. Strażacy przy pomocy specjalistycznych narzędzi hydraulicznych ewakuowali rannego. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR. Niestety, mimo udzielonej pomocy medycznej 28-latka nie udało się uratować, obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon.

53-letni kierowca ciężarówki nie odniósł poważnych obrażeń i był trzeźwy. Okoliczności tragicznego wypadku są ustalane przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

(fot. OSP Jordanów Śląski)

Komentarze wyłączone