Sobota, 03 czerwca 202303/06/2023

Doprowadziła do wypadku, bo w trakcie jazdy poprawiała włosy. Prędkościomierz volvo zatrzymał się na 135 km/h

Do wypadku doszło w sobotę rano w miejscowości Konopki w woj. mazowieckim. Kierująca volvo straciła panowanie nad pojazdem, po czym uderzyła w barierę ochronną, a następnie zderzyła się z seatem . Jedna osoba trafiła do szpitala. Prędkościomierz volvo zatrzymał się na 135 km/h.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letnia kierująca samochodem osobowym marki Volvo, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, uderzyła w barierę ochronną, a następnie w jadący z naprzeciwka samochód marki Seat Leon, którym kierował 33-latek. Na skutek wypadku mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Mławie. Kierująca volvo nie odniosła obrażeń.

– Jak oświadczyła w rozmowie z policjantami, jechała z dużą prędkością, poprawiała włosy, spadły jej okulary i dlatego przez chwilę była zdekoncentrowana. Prędkościomierz w jej samochodzie zatrzymał się  na wartości 135 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 60 km/h. – przekazała asp. szt. Anna Pawłowska z KPP w Mławie.

Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci.

(fot. KPP w Mławie, źródło KPP w Mławie)

3 komentarze

  1. Okoliczności zdarzenia ustala policja. Jak przecież wszystko jest jasne 🙈

  2. Przecież to nie volvo tylko seat ibiza II

    • Panie czytanie ze zrozumieniem się kłania, pani z Volvo zderzyła się z Seatem Leonem, więc jak najbardziej było tam też Volvo