Poniedziałek, 28 listopada 202228/11/2022

Czołowe zderzenie nissana i peugeota. Cztery osoby ranne, w tym dziecko (zdjęcia)

W miejscowości Szwendrowy Most w woj. mazowieckim doszło do czołowego zderzenia samochodów osobowych marki Nissan i Peugeot. W wyniku wypadku poważnych obrażeń doznały cztery osoby. Wśród poszkodowanych jest roczne dziecko.

Wypadek miał miejsce w miniony piątek, tuż po godzinie 11.00, na drodze krajowej nr 53 w miejscowości Szwendrowy Most.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący nissanem jadąc od strony Kadzidła z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka peugeotem.

Siła uderzenia była tak duża, że peugeot obrócił się przodem w kierunku Ostrołęki. Podróżowało nim małżeństwo z około rocznym dzieckiem. Kierujący nissanem jechał sam.

Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia, tj. trzy osoby dorosłe i dziecko z poważnymi obrażeniami zostały zabrane do szpitali w Ostrołęce i Przasnyszu.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ustalają wszelkie okoliczności tego zdarzenia i poszukują jego świadków.

– Osoby, które jechały trasą K53 w dniu wypadku, widziały przemieszczającego się nią Nissana czy też Peugeota, a szczególnie kierujący, którzy byli bezpośrednimi świadkami tego wypadku lub posiadają rejestrator wideo w pojeździe i zarejestrowały przemieszczające się pojazdy uczestniczące w wypadku, proszeni są o kontakt telefoniczny z prowadzącym to postępowanie – nr 47-704-15-24 lub sekretariatem Wydziału dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce – nr 47-704-15-20 – przekazał asp. Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce

(fot. KMP w Ostrołęce, źródło KMP w Ostrołęce)

Komentarze wyłączone