Czwartek, 08 grudnia 202208/12/2022

Tragiczny wypadek pod Toruniem. W zderzeniu pięciu pojazdów zginęła jedna osoba (zdjęcia)

W niedzielę wieczorem na drodze S10 w miejscowości Brzoza pod Toruniem w woj. kujawsko-pomorskim doszło do zderzenia pięciu pojazdów. W wypadku jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W niedzielę ok. godz. 22 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pięciu pojazdów na 10. km trasy S10 w miejscowości Brzoza. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 22-latek kierujący osobową toyotą jadąc od strony autostrady wyprzedzał ciężarowe volvo z naczepą. Podczas wykonywania tego manewru zderzył się czołowo z jadącą z przeciwka skodą. Następnie toyota uderzyła w pojazd ciężarowy oraz jadącego za skodą opla oraz audi.

W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 22-letnia pasażerka toyoty. Kierowca toyoty oraz kierująca skodą trafili do szpitala. Żaden z kierowców nie był pod wpływem alkoholu.

Przez kilka godzin droga w rejonie wypadku była zablokowana. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności i przyczyny tragicznego zdarzenia.

Nocne zdarzenie drogowe na S10 z tragicznym skutkiem.

Opublikowany przez Pomoc Drogowa J & J Hejnowicz s.c. Toruń 24h Niedziela, 27 września 2020

(fot. Pomoc Drogowa J & J Hejnowicz s.c. Toruń 24h, źródło KMP Toruń)

Komentarze wyłączone