Poniedziałek, 28 listopada 202228/11/2022

Zabójstwo 19-latka w Płońsku. Trzy osoby usłyszały zarzuty (foto)

Przed jednym z bloków w Płońsku w woj. mazowieckim znaleziono zakrwawionego mężczyznę z licznymi obrażeniami ciała. Niestety, mimo reanimacji 19-latek zmarł. Policjanci zatrzymali 5 osób, trzy usłyszały zarzuty.

W czwartek późnym wieczorem na osiedlu przy ul. Młodzieżowej w Płońsku przed jednym z bloków został ranny 19-letni płońszczanin. Młody mężczyzna miał na ciele liczne rany. Pomimo akcji reanimacyjnej, przeprowadzonej przez załogę karetki pogotowia, zmarł. Miejsce zdarzenia zabezpieczyli płońscy policjanci. Funkcjonariusze w niespełna godzinę zatrzymali 5 osób, które jak ustalili mogły mieć udział w tym tragicznym w skutkach zdarzeniu.

Na podstawie zgromadzonych materiałów płońska prokuratura trzem z zatrzymanych mężczyzn przedstawiła zarzuty. 24-letni płońszczanin usłyszał zarzut zabójstwa 19-latka, za co grozi mu nawet dożywocie. Dwaj pozostali mężczyźni, 27 i 35-latek usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Decyzją sądu wszyscy trzej zostali tymczasowo aresztowani i najbliższe 3 miesiące spędzą w zakładzie karnym, gdzie zostali już osadzeni.

(fot. KPP Płońsk, źródło KPP Płońsk)

Komentarze wyłączone