Niedziela, 24 września 202324/09/2023

Motornicza zwróciła uwagę na brak maseczek. Została pobita

Motornicza tramwaju w Warszawie została pobita, po tym jak zwróciła uwagę pasażerom na brak zasłoniętych ust i nosa. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano przy Dworcu Centralnym w Warszawie. Kierująca po zatrzymaniu tramwaju zwróciła uwagę trzem osobom podróżującym transportem komunikacji miejskiej, na brak zasłoniętych ust oraz nosa. Po chwili doszło do szarpaniny.

Sprawcy dotkliwie pobili kierującą pojazdem, w wyniku czego poszkodowana doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala – przekazała st. sierż. Gabriela Putyra z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, którego wskazała pokrzywdzona jako sprawcę pobicia. Trwa ustalanie tożsamości dwóch pozostałych napastników.

(fot. UM Warszawa)

Jeden komentarz

  1. Liga ochrony cietrzewia zwyczajnego

    Pobili bo ograniczała im wolność, robiła z nich niewolników.
    Tak się zachowują ludzie mówiący jak to państwo ich zniewala, przecież tak samo żadna motornicza nie będzie ograniczała ich praw.
    Są wolni i w ich rozumowaniu wolno im było zrobić to co zrobili.
    Takich źle pojmujących wolność to tylko od razu wysłać na 10 lat przymusowych prac w kamieniołomach to powinno naprostować myślenie.