Wtorek, 11 maja 202111/05/2021

Motornicza zwróciła uwagę na brak maseczek. Została pobita

Motornicza tramwaju w Warszawie została pobita, po tym jak zwróciła uwagę pasażerom na brak zasłoniętych ust i nosa. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano przy Dworcu Centralnym w Warszawie. Kierująca po zatrzymaniu tramwaju zwróciła uwagę trzem osobom podróżującym transportem komunikacji miejskiej, na brak zasłoniętych ust oraz nosa. Po chwili doszło do szarpaniny.

Sprawcy dotkliwie pobili kierującą pojazdem, w wyniku czego poszkodowana doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala – przekazała st. sierż. Gabriela Putyra z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, którego wskazała pokrzywdzona jako sprawcę pobicia. Trwa ustalanie tożsamości dwóch pozostałych napastników.

(fot. UM Warszawa)

1 komentarz

  1. Liga ochrony cietrzewia zwyczajnego

    Pobili bo ograniczała im wolność, robiła z nich niewolników.
    Tak się zachowują ludzie mówiący jak to państwo ich zniewala, przecież tak samo żadna motornicza nie będzie ograniczała ich praw.
    Są wolni i w ich rozumowaniu wolno im było zrobić to co zrobili.
    Takich źle pojmujących wolność to tylko od razu wysłać na 10 lat przymusowych prac w kamieniołomach to powinno naprostować myślenie.