Czwartek, 17 czerwca 202117/06/2021

Auto wjechało „pod prąd” na S1. Jedna osoba nie żyje (foto)

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce dzisiaj rano na drodze S1 w Bielsku-Białej. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba nie żyje.

W sobotę nad ranem do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że na drodze ekspresowej S1 w Bielsku-Białej samochód osobowy jedzie “pod prąd”. Na miejsce natychmiast wysłano patrol.

Po kilku minutach doszło do zderzenia trzech pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący hyundaiem wjechał „pod prąd” na pas ruchu w kierunku Cieszyna i na wysokości węzła Lipnik zderzył się czołowo z mercedesem. W te dwa samochody uderzył jeszcze kierowca seata – informuje Roman Szybiak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Kierowca hyundaia został zakleszczony w rozbitym pojeździe. Strażacy przy pomocy narzędzi hydrauliczny wykonali dostęp do poszkodowanego. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

#93🚨 W dniu 31.10.2020 o godzinie 05:51 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku na drodze S-1 w Bielsku Białej…

Opublikowany przez OSP Bielsko-Biała Lipnik Sobota, 31 października 2020

(fot. OSP Bielsko-Biała Lipnik)

Komentarze wyłączone