Poniedziałek, 28 listopada 202228/11/2022

Audi zmiażdżone po zderzeniu z ciężarówką. Nie żyją dwie młode osoby (zdjęcia)

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło we wtorek wieczorem w Łodzi. Okoliczności tragicznego zdarzenia ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

We wtorek ok. godz. 21 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Obywatelską w Łodzi. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego marki Audi i ciężarowego iveco.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pojazd osobowy jechał prawym pasem ruchu al. Jana Pawła II od ulicy Wróblewskiego w kierunku południowym i wjechał na skrzyżowanie z ulica Obywatelską. W tym samym czasie, kierujący dostawczym iveco jadący al. Jana Pawła II od ulicy Pabianickiej w kierunku Północnym skręcał w lewo w ulicę Obywatelską, przecinając tor ruchu pojazdowi osobowemu. Na skutek zderzenia pojazd osobowy zaklinował się pod nadwoziem pojazdu dostawczego.

Siła uderzenia była tak duża, że przód audi został zmiażdżony. Autem osobowym podróżowały dwie młode osoby. W wyniku odniesionych obrażeń 25-letni kierowca i 19-letnia pasażerka zginęli na miejscu. Kierowca iveco trafił do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku.

(fot. KWP w Łodzi, PSP w Łodzi, źródło KWP w Łodzi)

Komentarze wyłączone