Środa, 10 sierpnia 202210/08/2022

Mężczyzna zakażony koronawirusem zmarł w osiedlowym sklepie

Gdyńscy policjanci otrzymali wczoraj zgłoszenie o zgonie mężczyzny w jednym ze sklepów osiedlowych. Jak się okazało, 63-latek od 22 listopada powinien przebywać w izolacji domowej w związku z potwierdzonym zakażeniem COVID-19.

W poniedziałek około godziny 7 rano dyżurny Komisariatu Policji w Gdyni Karwinach otrzymał zgłoszenie o zgonie mężczyzny w jednym ze sklepów. Dyżurny na miejsce natychmiast skierował policjantów, gdzie ratownicy medyczni stwierdzili zgon 63-letniego mieszkańca Gdyni.

Funkcjonariusze ustalili, że 63-mężczyzna będąc w jednym z osiedlowych sklepów nagle zasłabł i przewrócił się na podłogę. Ponadto mundurowi ustalili, że 63–latek od 22 listopada br. przebywał w izolacji domowej w związku z potwierdzonym zakażeniem COVID-19.

Na miejscu mundurowi pracowali pod nadzorem prokuratora. O zdarzeniu poinformowano Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gdyni, oraz przekazano dane osób, które miały bezpośredni kontakt ze zmarłym. Sklep został zamknięty na czas dezynfekcji pomieszczeń.

(fot. Policja, źródło Policja Pomorska)

Jeden komentarz

  1. Starzy ludzie są zagrożeniem dla nas wszystkich. Oni wiedzą lepiej.