Poniedziałek, 08 sierpnia 202208/08/2022

Samochód dostawczy wbił się w bariery i zawisł na nich. 21-latek zginął na miejscu (zdjęcia)

21-letni kierowca samochodu dostawczego zginął w tragicznym wypadku, który miał miejsce wczoraj rano w miejscowości Łosie w woj. małopolskim.

– 28.11.2020 ok. godz. 7:30 zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami do zdarzenia drogowego w miejscowości Łosie. Po dojeździe na miejsce akcji zastaliśmy samochód dostawczy, który uderzył w przyczółek mostu, a następnie wbił się bokiem w bariery i zawisł na nich. Wewnątrz pojazdu znajdował się uwięziony kierowca – opisują strażacy z OSP KSRG Ropa

Nieprzytomny mężczyzna został ewakuowany z rozbitego samochodu. Niestety, życia 21-latka nie udało się uratować. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon młodego kierowcy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem dostawczym marki Peugeot, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne bariery. W chwili zdarzenia na drodze panowały trudne warunki do jazdy.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Ciało kierowcy zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

(fot. OSP KSRG ROPA)

Komentarze wyłączone