Sobota, 24 września 202224/09/2022

Zabójstwo 25-latki. Po pościgu zatrzymano byłego partnera kobiety (zdjęcia, wideo)

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę w jednym z mieszkań w Kozienicach, gdzie ujawniono zwłoki młodej kobiety. Policjanci następnego dnia na drodze S7 zatrzymali 28-latka podejrzewanego o dokonanie zbrodni.

Ciało 25-latki z ranami kłutymi klatki piersiowej znaleziono w sobotę w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Kopernika w Kozienicach. W niedzielę wieczorem policja zatrzymała podejrzanego o zabójstwo byłego partnera kobiety.

Do zatrzymania mężczyzny doszło na krajowej S7 kilka kilometrów za węzłem Elbląg Zachód w stronę Gdańska. 28-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej, wówczas policjanci rozpoczęli pościg.

Podczas próby zatrzymania przez policję, 28-latek kierujący volvo zderzył się z jednym z radiowozów. Kilkaset metrów dalej mężczyzna uderzył w tył lawety, z której spadł samochód na pojazd poszukiwanego mężczyzny. Laweta uderzyła jeszcze w auto jadące przed nią. W sumie w kolizji brały udział 4 samochody. Na szczęście nikt z uczestników nie został ranny. A mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kozienicach, gdzie wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Dzisiaj będzie doprowadzony do sądu z wnioskiem o areszt. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. wideo KPP Kozienice, źródło KPP Kozienice)

Komentarze wyłączone