Poniedziałek, 28 listopada 202228/11/2022

Nie żyje piesza potrącona przez ciężarówkę. Pojazd ciągnął kobietę od jednego ronda do drugiego (wideo)

Do koszmarnego wypadku doszło w środę rano w Brodnicy w woj. kujawsko-pomorskim. Piesza została śmiertelnie potrącona przez samochód ciężarowy. Pojazd ciągnął kobietę od jednego ronda do drugiego. Kierowca samochodu odjechał się z miejsca zdarzenia.

W środę, 16 grudnia ok. godz. 9 rano policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu pieszej na drodze krajowej nr 15 w Brodnicy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem ciężarowym marki MAN z naczepą, na Rondzie Olsztyńskim potrącił 67-letnią mieszkankę Brodnicy. Pojazd ciągnął zaczepioną o części samochodu kobietę aż do Ronda Toruńskiego, gdzie znaleziono ciało brodniczanki.

Niestety, mimo podjętej reanimacji 67-latka zginęła na miejscu. Kierowca ciężarówki odjechał z miejsca zdarzenia jednak został szybko zatrzymany.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tragicznego wypadku. Wideo i zdjęcia dzięki uprzejmości tvbrodnica.pl.

(fot. tvbrodnica.pl, KPP Brodnica)

Jeden komentarz

  1. Podejrzewam, że nawet nie wiedział, że ją potrącił 🙁 Pamiętam podobny wypadek kilkanaście lat temu gdy kierowca ciężarówki potrącił nastoletnią dziewczynkę. Został zayrzymany kilka kilometrów dalej i nie miał pojęcia co się stało kilka minut wcześniej. Ogromna tragedia:(