Czwartek, 08 grudnia 202208/12/2022

Wyrzucił psa z trzeciego piętra. „Zwyrodnialec został już zatrzymany” (zdjęcia)

Ciężko ranny pies został znaleziony przez przechodniów przed jednym z bloków we Wrocławiu. Zwierzę zostało wyrzucone z trzeciego piętra. „Serce nam pęka, a mózg wybucha!” – komentują pracownicy wrocławskiej Ekostraży.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 14 grudnia, wieczorem na jednym z wrocławskich osiedli. Przechodnie zauważyli rannego psa leżącego na chodniku przed blokiem. Zwierzę z licznymi obrażeniami trafiło pod opiekę lekarzy weterynarii.

– Pies nie wypadł z okna sam – został przez nie wyrzucony. Okazało się, że na ulicy Wesołej 22 we Wrocławiu zamieszkał zwyrodnialec – napisali przedstawiciele Ekostraży.

Jak ustalili policjanci, pies został wyrzucony z trzeciego piętra wprost na znajdujący się przed blokiem chodnik. Mundurowi zatrzymali do sprawy 49-letniego mężczyznę, który w trakcie czynności zachowywał się agresywnie.

Zwierzę przeszło już operację. Psa czeka teraz długa rekonwalescencja.

– Sunia przeszła zabieg stabilizacji chirurgicznej obu połamanych przednich łapek. Teraz czeka ją długotrwała rehabilitacja pooperacyjna, będzie unieruchomiona nawet przez 6 tygodni. Mimo tego potwornego bólu i stresu, zachowała zdolność do uśmiechania się do ludzi – dodaje Ekostraż.

(fot. Ekostraż)

Jeden komentarz

  1. Kiedy zaczniemy słyszeć o prawomocnych wyrokach skazujących dla zwyroli ? Grube ryby, immunitety nie siedzą, rozumiem, ale to ? Co mamy zrobić ? Krzyczeć ,, Konstytucja ,, ?