Poniedziałek, 28 listopada 202228/11/2022

Tragiczny wypadek pod Sochaczewem. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne (zdjęcia)

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne po tragicznym wypadku na drodze krajowej numer 92 pod Sochaczewem w woj. mazowieckim. Zderzyły się tam dwa auta osobowe, jedno z nich dachowało.

W piątek, 18 grudnia około 15.30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na krajowej 92 w miejscowości Seroki-Parcela.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca toyotą auris wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z samochodem marki Volkswagen Passat.

– Po przybyciu na miejsce w jednym z aut zastaliśmy trzy uwięzione osoby w tym jedna bez funkcji życiowych. Przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonano dostęp do osób poszkodowany, a następnie ewakuowano poza pojazd – relacjonują strażacy z OSP Paprotnia.

Niestety, mimo długiej reanimacji, życia 68-letniej pasażerki toyoty nie udało się uratować. Pozostałe dwie osoby z tego samochodu – 48-letnia kierująca i drugi pasażer – zostali przewiezieni do szpitala. Osoby podróżujące volkswagenem nie doznały większych obrażeń.

Na czas działań służb ratunkowych droga z Warszawy do Sochaczewa była zablokowana. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.

(fot. OSP Paprotnia)

Komentarze wyłączone