Środa, 10 sierpnia 202210/08/2022

Czołowe zderzenie na prostej drodze. Nie żyje 36-letni kierowca volkswagena (foto)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Konstantynowie Łódzkim. Na skutek zderzenia citroena z volkswagenem, śmierć poniósł 36-letni kierujący volkswagenem.

W poniedziałek, 21 grudnia ok. godz.10.45 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na ulicy Kolejowej w Konstantynowie Łódzkim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 49-letni łodzianin kierujący citroenem berlingo, jadąc w kierunku centrum Konstantynowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem volkswagen polo.

– W wyniku zderzenia jeden z kierowców został uwięziony w pojeździe. Działania polegały na wykonaniu dostępu do poszkodowanego i ewakuacji go z pojazdu – opisują strażacy z OSP Konstantynów.

Niestety, mimo udzielonej pomocy medycznej życia 36-letniego kierowcy volkswagena nie udało się uratować Kierujący citroenem był trzeźwy.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z pabianickiej komendy powiatowej.

(fot. Policja Łódzka, źródło Policja Łódzka)

Komentarze wyłączone