Piątek, 12 sierpnia 202212/08/2022

Trwają intensywne poszukiwania 20-latka z Gdańska. Jego życie jest zagrożone AKTUALIZACJA (zdjęcia)

Trwają poszukiwania 20-letniego mieszkańca Gdańska. Jak informuje policja jego życie jest zagrożone.

Funkcjonariusze o zaginięciu mężczyzny zostali zaalarmowani wczoraj (1 lutego) tuż przed godziną 23. 20-latek wyszedł z miejsca swojego zamieszkania przy ul. Węsierskiej w Gdańsku, pozostawił w mieszkaniu wszystkie rzeczy osobiste. Mężczyzna do tej pory nie skontaktował się ze swoją rodziną oraz przyjaciółmi.

Z informacji, które zdobyli policjanci, wynika, że mężczyzna może znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu.

Komendant komisariatu na Osowej wszczął alarm. Policjanci sprawdzają zapisy z kamer monitoringu oraz analizują zdobyte informacje.

Kilkudziesięciu policjantów prewencji wspieranych przez policjantów z wydziału kryminalnego i Oddziału Prewencji Policji z Gdańska szuka zaginionego 20-latka. Policjanci sprawdzają miejsca, w których może przebywać mężczyzna, sprawdzane są szpitale, przychodnie, parki, skwery, przystanki komunikacji miejskiej. Przekazano informację o zaginionym do korporacji taksówkarskich i ZTM. Policjanci sprawdzają zapisy z kamer monitoringu oraz analizują zdobyte informacje.

Michał Tomaszewski w dniu zaginięcia ubrany był w czarne spodnie, czarne buty New Balance, skóro- podobną czarną kurtkę z kapturem, czarną bluzę H&M. Michał Tomaszewski ma 186 cm wzrostu, waży ok. 100 kg, ma włosy w kolorze ciemnego blondu – do ucha – z tyłu wygolone i przygarbioną posturę. W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu lub ustaleniu jego miejsca pobytu, funkcjonariusze proszą o kontakt z komisariatem policji przy ul. Balcerskiego 35 w Gdańsku pod nr. tel. dyżurnego: 47 741-11-22 lub pod numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA:

Policjanci odnaleźli zwłoki 20-latka.

(fot. Policja Pomorska, źródło Policja Pomorska)

Komentarze wyłączone