Czwartek, 29 lipca 202129/07/2021

Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty. Nie żyje 26-latek (zdjęcia)

Nie żyje 26-letni motocyklista, który zderzył się z samochodem osobowym na drodze pomiędzy Kębłowem i Świętnem w woj. wielkopolskim.

W niedzielę około godziny 15:30 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku z udziałem motocykla i samochodu osobowego na drodze pomiędzy Kębłowem a Świętnem.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do zderzenia pojazdów doszło gdy 63-letni mieszkaniec Wolsztyna, kierujący samochodem osobowym marki Ford podjął manewr skrętu w lewo do pobliskiej posesji, a motocyklista rozpoczął w tym czasie jego wyprzedzanie.

26-letni mieszkaniec Starej Dąbrowy kierujący motocyklem marki Yamaha z poważnymi obrażeniami ciała, m.in. z urazem czaszkowym-mózgowym oraz urazami wielonarządowymi został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Nowej Soli.

Niestety jak poinformował rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie asp. sztab. Wojciech Adamczyk, życia ciężko rannego motocyklisty nie udało się uratować.

Okoliczności tragicznego zdarzenia są ustalane pod nadzorem prokuratora.

(fot. KPP Wolsztyn, źródło KPP Wolsztyn)

ZOBACZ TAKŻE

2 komentarze

  1. Jeszcze później włączacie kierunkowskazy… Nie wiem… Szkoda ludziom żarówki jak by 5 sekund dłużej pomigała? No i pewnie za wolno też musiał jechać…

  2. Szkoda młodego człowieka ale patrząc na zniszczenia Forda do musiał nisko lecieć.