Czwartek, 01 czerwca 202301/06/2023

Poważny wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych i pojazdu dostawczego. Jeden z kierowców nietrzeźwy (zdjęcia)

Do groźnego wypadku doszło w czwartek na drodze krajowej nr 7. Na wysokości miejscowości Niepiekła w woj. mazowieckim zderzyły się dwa samochody osobowe i auto dostawcze. W wyniku zdarzenia trzy osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Przed godz. 10 na drodze krajowej nr 7 na wysokości miejscowości Niepiekła zderzyły się dwa samochody osobowe i auto dostawcze. Wstępnie policjanci pracujący na miejscu ustalili, że 32-letni mieszkaniec gm. Zakroczym kierujący osobowym volkswagenem, jadąc od strony Warszawy w kierunku Gdańska, uderzył w jadącego w tym samym kierunku osobowego hyundaia. Następnie auto zjechało na pas rozdzielający kierunki ruchu i „ścięło” znak drogowy. W tym czasie hyundai uderzył w dostawczego mercedesa i wpadł do przydrożnego rowu. 

W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała przetransportowano kierowcę volkswagena, 75-letniego kierującego hyundaiem oraz 70-letnią pasażerkę tego pojazdu.

Wstępne badania stanu trzeźwości kierowców wskazują na to, że kierujący volkswagenem 32-latek był nietrzeźwy. Przez kilka godzin na miejscu pracowali policjanci i strażacy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Płońsk, źródło Policja Płońsk)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone