Niedziela, 16 maja 202116/05/2021

Peugeot uderzył w drzewo i dachował. 4-letnie dziecko wypadło z pojazdu, matka była zakleszczona (zdjęcia)

Na lokalnej drodze w Gosławicach pod Tarnowem samochód osobowy uderzył w drzewo i dachował. Z pojazdu wypadło 4-letnie dziecko, a kierująca peugeotem, została zakleszczona we wraku. Kobieta w ciężkim stanie trafiła śmigłowcem do szpitala. Jak się okazało, 28-latka prowadziła samochód, pomimo tego, że nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami.

Jak ustalili wstępnie policjanci, 28-letnia kierująca samochodem osobowym marki Peugeot, jadąc wraz ze swoim 4-letnim synem w kierunku Gosławic, zjeżdżając z wiaduktu nad autostradą A4, na jednym z łuków drogi nie zapanowała nad pojazdem i uderzyła w drzewo wywracając auto na dach.

W wyniku zdarzenia z samochodu wypadło 4-letnie dziecko. Chłopiec leżał na drodze kilka metrów obok zniszczonego pojazdu, zaś kierująca zastała zakleszczona we wraku. Poszkodowanemu dziecku natychmiast pomocy udzielili okoliczni mieszkańcy.

To oni wezwali na miejsce służby ratunkowe.

Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych ewakuowali ranną kobietę. Poszkodowana z obrażeniami klatki piersiowej i głowy została przetransportowana do szpitala w Krakowie śmigłowcem LPR. Chłopiec z urazem nogi trafił do szpitala w Tarnowie.

W toku policyjnych czynności wyszło na jaw, że kobieta prowadziła samochód, pomimo tego, że nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz sprawą okoliczności i przyczyn tego wypadku zajmą się policjanci tarnowskiej komendy.

(fot. KMP Tarnów, źródło KMP Tranów)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone