Sobota, 23 września 202323/09/2023

Pożar Biedronki w Kobylnicy. W akcji 9 zastępów straży pożarnej (zdjęcia)

W piątek przed południem doszło do pożaru w jednym ze sklepów sieci Biedronka w Kobylnicy na Pomorzu. W akcji gaśniczej brało udział 9 zastępów straży pożarnej. Na szczęście żaden z pracowników ani klientów nie ucierpiał.

19 marca o godzinie 11:45 do stanowiska kierowania komendanta miejskiego PSP w Słupsku wpłynęło zgłoszenie o pożarze w jednym z dyskontów spożywczych w Kobylnicy.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że pożarem objęty został magazyn i zaplecze gospodarcze sklepu. Wszyscy pracownicy i klienci sklepu ewakuowali się przed przyjazdem pierwszych zastępów ratowniczych.

Pożar został szybko opanowany, a następnie zlokalizowany. Strażacy obronili główną halę sprzedaży dyskontu, a tym samym uratowali budynek ograniczając straty do minimum. Po ugaszeniu ognia ratownicy przystąpili do oddymiania i zabezpieczenia miejsca zdarzenia. W pożarze nikt nie ucierpiał.

W działaniach ratowniczo-gaśniczych brało udział 9 zastępów PSP, OSP i WSP. Na tę chwilę nie jest znana przyczyna powstania pożaru.

(fot. PSP Słupsk)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone