Sobota, 03 czerwca 202303/06/2023

Po zderzeniu z ciężarówką ciągnik przewrócił się i przygniótł kierowcę. Mężczyzny nie udało się uratować (zdjęcia)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 12 na trasie między Piotrkowem Trybunalskim a Sulejowem w woj. łódzkim. Jedna osoba zginęła po zderzeniu ciągnika z pojazdem ciężarowym.

We wtorek około godz. 11.30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na 406. km drogi krajowej nr 12 w Korytnicy. Doszło tam do zderzenia samochodu ciężarowego z ciągnikiem rolniczym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 82-letni mężczyzna kierujący traktorem, jadący od strony Korytnicy w stronę Podkałka, wyjechał z drogi podporządkowanej i zderzył się z pojazdem ciężarowym jadącym od Piotrkowa Trybunalskiego w stronę Sulejowa.

W wyniku zderzenia pojazd rolniczy przewrócił się i przygniótł kierującego nim mężczyznę. Strażacy wykonali dostęp do poszkodowanego przy pomocy narzędzi hydraulicznych i przystąpili do reanimacji. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować.

Ruch w rejonie wypadku jest całkowicie zablokowany. Policjanci organizują objazdy i ustalają szczegółowe przyczyny zdarzenia.

(fot. OSP Przygłów)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone