Niedziela, 28 maja 202328/05/2023

Ciężarówka uderzyła bokiem naczepy w samochód osobowy. Nie żyje kierowca audi (zdjęcia)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek po południu na drodze wojewódzkiej nr 184 w miejscowości Nowa Wieś gm. Wronki. W wyniku zderzenia ciężarówki i samochodu osobowego zginęła jedna osoba.

Wczoraj tuż po godzinie 18 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 184 w miejscowości Nowa Wieś w woj. wielkopolskim. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego marki Audi z pojazdem ciężarowym marki MAN z naczepą

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali pojazd ciężarowy, który bokiem naczepy uderzył w samochód osobowy – przekazał mł. ogn. Łukasz Kawka z KP PSP w Szamotułach.

Kierowca audi w wyniku zdarzenia został uwięziony we wraku.

– Będący na miejscu zdarzenia ratownicy ZRM, ze względu na liczne obrażenia ciała odstąpili od udzielania pierwszej pomocy – dodaje mł. ogn. Łukasz Kawka.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze wojewódzkiej nr 184 został wstrzymany.

– Niewykluczone, że do zderzenia przyczyniła się rozlana na drodze substancja ropopochodna. Kilka minut przed  wypadkiem, o godzinie 18 strażacy odebrali zgłoszenie o rozlanej substancji na drodze w miejscowości Wronki na ulicy Nowowiejskiej w kierunku Bobulczyna – przekazali strażacy.


Przyczyny tragicznego zdarzenia ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

(fot. KP PSP w Szamotułach)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone