Niedziela, 16 stycznia 202216/01/2022

Motorowerzysta po zderzeniu z fiatem przewrócił się na jezdnię i został potrącony przez peugeota. 39-latek zginął na miejscu (zdjęcia)

Do tragicznego wypadku drogowego doszło wczoraj na trasie Pęckowo – Drawsko w woj. wielkopolskim. Kierujący motorowerem uderzył w tył fiata i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie został potrącony przez peugeota. 39-letni mieszkaniec Drawska zginął na miejscu.

Do wypadku doszło 13 kwietnia około godziny 14:00 na trasie Pęckowo – Drawsko. Ze wstępnych ustaleń będących na miejscu mundurowych wynika, że kierujący motorowerem, 39-letni mieszkaniec Drawska z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn na prostym odcinku drogi uderzył w poprzedzający go pojazd marki Fiat Fiorino, a następnie zjechał na przeciwny pas ruchu, przewrócił się na jezdnię i został potrącony przez jadącego z przeciwka peugeota.

Na miejsce wezwana została załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego niestety, w wyniku odniesionych obrażeń 39-latek poniósł śmierć na miejscu.

Kierujący fiatem, 54-letni mieszkaniec Gorzowa Wlkp. oraz kierowca peugeota, 46-letni mieszkaniec gm. Drawsko byli trzeźwi. Na czas wykonywanych czynności droga była całkowicie zablokowana, zorganizowane zostały objazdy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności i przyczyn tej tragedii.

(fot. PSP Czarnków, KPP Czarnów, źródło KPP Czarnków)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone