Piątek, 27 stycznia 202327/01/2023

Nie zdołał wyhamować. Dostawczy mercedes wjechał w stojące przed przejściem auta (zdjęcia)

Trzy pojazdy zderzyły się na trasie pomiędzy Markami a Warszawą. Dostawczy mercedes wjechał w stojące przed przejściem auta. Na miejscu pracują policjanci. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 22:40 na ul. Piłsudskiego w podwarszawskich Markach. W rejonie ul. Szpitalnej zderzyły się trzy pojazdy: dwa samochody osobowe i jeden dostawczy. Na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej: dwa z JRG 15 Warszawa oraz po jednym z JRG Wołomin i OSP Marki, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, pojazdy poruszały się w kierunku Warszawy. Kierowca volkswagena zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, za nim stanął kierowca seata. Z kolei kierujący dostawczym mercedesem nie zdołał wyhamować i wjechał w znajdujące się przed nim auta.

Wstępnie pięć osób miało zostać poszkodowanych, jednak po opatrzeniu ich przez ratowników medycznych okazało się, że na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

Obecnie na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Teren zabezpieczają strażacy. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu na jezdni w stronę trasy S8.

(fot. nadesłane Norbert)

Komentarze wyłączone