Piątek, 03 lutego 202303/02/2023

Od jeepa oderwało się koło i uderzyło w drugiego jeepa. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Na drodze krajowej nr 51 w okolicach miejscowości Miłogórze w woj. warmińsko-mazurskim od jednego z pojazdów, w trakcie jazdy oderwało się koło i uderzyło w inny samochód, którego kierująca trafiła do szpitala.

W środę około godziny 16:00 dyżurny lidzbarskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu na drodze krajowej nr 51 w okolicach miejscowości Miłogórze w gminie Lidzbark Warmińskim. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy marki Jeep.

Jak ustalili policjanci, na prostym odcinku drogi, w pojeździe marki Jeep Grand Cherokee kierowanym przez 35-latka, podczas jazdy urwało się koło. Rozpędzone koło uderzyło w kierowany przez 30-latkę pojazd marki Jeep Compass, uszkadzając go.

Siła uderzenia była tak duża, że w samochodzie kobiety uszkodzone zostało koło oraz oś pojazdu. Z uwagi na złe samopoczucie 30-latka została przetransportowana do Szpitala Powiatowego w Bartoszycach.

Policjanci na miejscu wykonali oględziny pojazdów, przesłuchali świadków. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Podczas sprawdzenia okazało się, że pojazd marki Jeep Grand Cherokee oraz przyczepa nie posiadały aktualnych badań technicznych. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów i wyjaśnią wszelkie okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Warmińsko-Mazurska, źródło Policja Warmińsko-Mazurska)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone