Sobota, 04 lutego 202304/02/2023

20-latek spadł z mostu kolejowego prosto na tory (foto)

Młody mężczyzna wszedł na konstrukcję mostu kolejowego i spadł z wysokości 7,5 metra prosto na torowisko. 20-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba został poważnie ranny i trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przebieg tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło na osiedlu Sobów w Tarnobrzegu, na moście kolejowym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pięcioro młodych ludzi (dwie kobiety w wieku 18 i 21 lat) oraz trzech mężczyzn (w wieku 20 i 21 lat), przyszło w rejon mostu znajdującego się na tarnobrzeskim osiedlu Sobów.

Cała grupa weszła na tory z zamiarem zrobienia sobie zdjęć. Gdy usłyszeli nadjeżdżający szynobus, opuścili torowisko. Gdy byli już w bezpiecznej odległości, zobaczyli, że na moście pozostał ich 20–letni kolega. Mężczyzna odczekał, aż przejedzie szynobus i zaczął wspinać się na metalową konstrukcję znajdującą się nad mostem. Będąc na samym szczycie, stracił równowagę i spadł z wysokości około 7,5 metra.

W wyniku upadku, poszkodowany miał widoczne obrażenia głowy, stracił przytomność. Na miejscu pracowały służby ratownicze. Mężczyzna trafił do szpitala.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i ustalili świadków. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają tarnobrzescy policjanci. 

(fot. Policja Podkarpacka, źródło Policja Podkarpacka)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone