Piątek, 03 lutego 202303/02/2023

BMW dachowało na torach. Autem jechało dwóch 16-latków (zdjęcia)

Dwóch 16-latków urządziło sobie niebezpieczną „wycieczkę”, samochodem osobowym, w takcie której auto dachowało zatrzymując się na torowisku. O dalszym losie chłopców zadecyduje sąd rodzinny.

Wczoraj po 15.00 dyżurny policji w Inowrocławiu został powiadomiony o dachowaniu pojazdu przy ul. Deszczowej. Z informacji wynikało, że, po tym jak doszło do zdarzenia drogowego, z samochodu wydostały się dwie osoby, które uciekły. Na miejsce udał się patrol.

Po przybyciu na miejsce interweniujący policjanci zastali BMW leżące na dachu, na torach. Mundurowi bardzo szybko dotarli do „zbiegów”. Okazali się nimi dwaj 16-letni chłopcy. Wszystko wskazuje na to, że to oni urządzili sobie „wycieczkę” autem, a gdy doszło do kolizji, wystraszyli się i uciekli.

Mundurowi ustalili dane nieletnich oraz powiadomili o zdarzeniu ich rodziców. Na szczęście, na skutek kolizji nikt nie odniósł obrażeń.

Patrol dotarł również do właściciela pojazdu. Policjanci potwierdzili, że mężczyzna użyczył auto nastolatkom. 47-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł za to, że dopuścił do prowadzenia pojazdu przez osobę nieposiadającą wymaganych uprawnień.

Teraz chłopcy za swój wybryk będą musieli tłumaczyć się przed sądem dla nieletnich.

(fot. KMP w Inowrocławiu, źródło KMP w Inowrocławiu)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone