Piątek, 27 stycznia 202327/01/2023

Kobieta w ciąży zginęła w tragicznym wypadku na Opolszczyźnie (zdjęcia)

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę przed południem na drodze krajowej nr 41, na trasie Prudnik – Nysa w woj. opolskim. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, śmierć poniosła kobieta w zaawansowanej ciąży.

Dzisiaj ok godz. 11:30 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku na drodze krajowej nr 41, pomiędzy miejscowościami Rudziczka i Niemysłowice.

– Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca citroena na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z volvo – podaje portal Teraz Prudnik.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby – 25-letni kierowca citroena, 53-letni kierowca volvo oraz 26-letnia pasażerka citroena, będąca w zaawansowanej ciąży. Jedną osobę strażacy uwalniali z rozbitego pojazdu przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Ranni zostali przewiezieni do szpitala.

Niestety, mimo wysiłków medyków, życia ciężarnej kobiety i jej nienarodzonego dziecka nie udało się uratować.

Ofiarą wypadku jest 26-letnia druhna OSP KSRG w Michałowicach. Kobietę żegnają koledzy z jednostki:

– Dziś dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszej druhny Basi. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodziną oraz wszystkimi bliskimi naszej koleżanki. Basia, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach! – napisali strażacy z OSP KSRG Michałowice.

Dokładne okoliczności wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZOBACZYSZ TUTAJ

(fot. Tygodnik Prudnicki/terazprudnik.pl, KPP Prudnik)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone